top of page

Pro školy

Zajišťujeme přednášky pro pedagogy i studenty. Vzhledem k naší expertíze se zaměřujeme na zdravotnické školy. Naši koučové Vám tak mohou předat řadu praktických rad, které vychází z jejich zkušeností ve zdravotnictví.

Pro pedagogy jsme připravili akreditovaný seminář s názvem Aktivní prevence syndromu vyhoření pedagogických pracovníků. Seminář je zaměřen zcela prakticky na získání a nácvik konkrétních dovedností a cílených technik pro aktivní prevenci stresu a rizika vyhoření. To vše včetně detailní metodiky a motivace pro začlenění do denní praxe účastníků. Více informací naleznete v sekci Seminář pro pedagogy.

Pro studenty v rámci projektu To dáš! můžeme nabídnout workshop z oblasti osobního rozvoje, a to zcela zdarma. Podporuje sebevědomí a poznání vlastní hodnoty mladých lidí s cílem usnadnit jim start do samostatného života a hledání prvních pracovních příležitostí. Workshop je veden unikátním koučovacím způsobem. Vhodný je zejména pro studenty 3. a 4. ročníků středních škol a vysokých, resp. vyšších odborných škol. Více informací naleznete v sekci Workshopy pro studenty.

bottom of page