top of page

Reference

Koučování je zcela důvěrné, o to více to platí pro MediCoaching. Reference jsou proto uváděny  pouze s výslovným souhlasem klienta a ve většině případů s jeho identifikací jen v omezené míře (s výjimkou klientů, kteří dali explicitní souhlas se zveřejněním jejich jména).

Děkujeme všem klientům, kteří s publikací reference souhlasili, vážíme si Vaší otevřenosti a důvěry!

Monika je úžasný člověk a skvělý kouč. Už pouze její přítomnost nabíjí energii. Je člověkem, který dodává velkou dávku optimismu, a především viru v sebe sama a to, že se lze posunout dal, že je skutečně možné toho dosáhnout. Byla mi oporou a motivátorem při cestě za poznáním věcí, které se mě snažily držet v životě zpátky. Zároveň mi pomohla nad nimi vyzrát. Nejen za to jí patří mé velké díky!

 

Daniela P.

S koučováním Pavly jsem se setkal v rámci dlouhodobého výcviku.

Při něm jsem měl možnost zažít nadšení Pavly nejenom pro koučování jako takové, ale především její nadšení pro koučovaného. Pavla dokáže navodit na jedné straně příjemný pocit bezpečí a otevřenosti, zároveň se ale nebojí otázkami na tělo mířit „do černého“; dokáže navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, ale zároveň dokáže klienta potrápit – a tak ho posouvat dál – svojí důsledností. Tak jak to má v koučování být. Zažil jsem příjemnou práci s energií, bylo mi umožněno podívat se na sebe z vnějšku a zároveň jsem díky koučování Pavly dospěl k jistému životnímu ulehčení, že není třeba trápit se negativními záležitostmi, které sice potencionálně mohou nastat, když reálně v danou chvíli  neexistují. Celkově bych také ocenil velmi pozitivní ladění, které jsem si ze sezení odnášel nejenom do práce, ale také do rodiny.

Pokud vám nejde jen o „příjemné popovídání“, ale o skutečný posun, ať už v práci nebo v osobním životě (který za vás ovšem kouč neudělá), můžu Pavlu rozhodně doporučit.

 

HR manažer, mezinárodní korporace

I highly recommend Pavla as a coach. Her coaching style is open, encouraging and compassionate. She provided lots of quiet space where I could reflect and access things that were very personal. Pavla has tremendous presence; I felt she was with me at all times. 

 ICF Mentor Coach, PCC, North Carolina

Za Pavlou jsem přišla, když jsem měla pocit, že nikdo moji práci nedocení a že se proto moje kariéra nevyvíjí, tak, jak si představuji. Pavla mě naučila pracovat s tímto pocitem. Pomohla mi hledat odpovědi na to, proč se tak cítím a jestli ten pocit, který mám, vychází z reality nebo spíš z toho, co se děje uvnitř mě. Ukázala mi spoustu cest. Naučila mě "řídit svou kariéru" ( a vlastně nejen ji). 
K některým technikám se vracím dodnes, když mě zase přepadají podobné pocity "nespravedlnosti". Stále fungují.

External Relationships Manager, mezinárodní korporace

Pavla is an incredibly intuitive, compassionate, and gifted coach. She was able to raise my level of self-awareness and allowed me to make behavioral shifts and empowering choices for myself. She also was great at creating a safe welcoming space. Pavla was patient, allowed me the time be introspective.  I gained awareness into my own needs for self-care. Pavla was great at helping me see from different perspectives and at helping me design actions to support myself. I learned how to consider my whole self in order to be my most authentic and effective. These changes positively impacted my relationship with myself as well as how I relate to other people in my life/work/business.   

Klient, Maryland

Součástí odborného programu třídenního Mezikrajského semináře epidemiologů byla část týkající se syndromu vyhoření, jeho podstaty a individuální prevence. Paní doktorka Mendlová předvedla vzácnou kombinaci osobního šarmu, medicínského vzdělání, přirozeného hereckého výkonu a profesionálního psychologického přístupu aplikovanou na kolektiv, který spojuje pracovní náplň. Připomněla nám, že naše profese je i zábavná. Dokázala nás získat pro aktivity neskutečného rozsahu a netušenou kreativitu. 

Workshop se opravdu povedl.  Jak hodnotil jeden z účastníků: „Jenom málokdo si chce hned hrát. Ale většina dospělých, včetně zatvrzelých, má v sobě různou nálož nebo alespoň zbytky hravosti. Dobrý kouč je musí dokázat uchopit a probudit v nich pospávající vášně.  Pak se jeden diví, co prováděl, i když to vlastně původně nechtěl. To je to „ono“. Ty nejlepší zážitky v životě …. a nejlepší prevence syndromu vyhoření."  Chceme příští rok repete. 

 

MUDr. Jana Prattingerová, ředitelka protiepidemického odboru KHS Liberec

K Pavle na koučink jsem začala chodit v době, kdy jsem řešila významná rozhodnutí týkající se mého pracovního života. Během několika setkání mě provedla všemi úskalími, která takové změny přináší.  Měla jsem možnost nahlas uvažovat o přínosech a rizicích plánované změny a definitivně se rozhodnout pro řešení, z kterého těžím dosud. Pavla vždy věděla, o čem mluvím, dokázala mi pomoci dát věci do souvislostí a podpořit mě. Mnoho mých plánů se během hodin koučinku vynořilo z mlhy a dostalo jasné obrysy. Pokud se dostanu do podobné situace, opět se na ni s důvěrou obrátím.

Rodinná poradkyně a psychoterapeutka, soukromá praxe

bottom of page